I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Únor 2010

Looking for group 1 1/3

17. února 2010 v 13:32 | Vereesa |  LFG
Už je to vážně dlouho, co jsem si přečetla první stránku a trvalo mi dost dloho, než jsem se přestala smát. Možná, že to někomu příjde jako dost černej humor, ale je to prostě sranda, tak mi prosím nepiště do komentářů, co to sem dávám za nechuťárny (jak mi to jedna kamarádka okomentovala XP)

Ty obrázky jsou moc velký, tak vám sem dám jenom odkazy. Po otevření si je zvětšete takovou tou lupo, co se objeví, když najedete na obrázek ;-D


další brzy ;-D

Co ke čtení (rozcestník XD)

8. února 2010 v 19:49 | Vereesa |  Čítárna
Knížky:

Komixy:

Lookinf for group
Dovoluji si Vám představit mladého a naivního Blood Elfa Cale'Anona (hunter) a jeho mazlíčka Soobu (jaguár), lstivého a nevypočitatelného Undeada Richarda (warlock), průbojnou míšenka(Orkyně/Trolka) Benny (priestka), a také silného a odvážného Taura Krunche (warrior), který se k nim přidá později a několik episod s nimi bude putovat světem. Doposavad bylo nakresleno a napsáno 7 knih (každá obsahuje v průměru okolo 30 stránek). Takže se máte opravdu na co těšit.
Upozornění: Ti, co nemají rádi černý, morbidní a občas i brutální humor, tak ať si to raději nečtou, protože občas je to fakt něco(ale já se stějně směju)

tady(brzy)