I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Info pro ty, co chtějí hrát WoW

17. března 2010 v 13:27 | Avelion |  Info pro hráče
group 1

pozn.: pokud tenhle článek budete chtít někam dávat, tak jen se zdrojem(originál na mém 1. blogu)

W

1. Hra a její instalace:
Nevím, jakýmu blbečkovi by se chtělo s tím kupovat, protože by vás ta hra vyšla tak na 4000 a možná ještě víc. Nejlepší je najít si ve svém okolí nějakého kamaráda, co tuhle hru má, půjčit si ji a nainstalovat do vašeho počítače(ke spuštění samotné hry CD nepotřebujete). Pokud nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám hru půjčil, tak se zkuste poohlédnout po někom na netu(nejlíp někdo, kdo bydlí poblíž vašeho města, nebo rovnou v něm). Pokud by se vám podařilo ho ukecat, aby vám to přepálil, tak si nachystejte, tak 3-4 DVD, aby se to tam všechno vlezlo. Když nebude mít nějakej datadisk(TBC nebo VOTLK), tak to asi tolik neva.
Na některých stránkách se dají datadisky najít ke stažení, ale asi vám to zabere celkem dloubou dobu, než se to stáhne.
UPOZORNĚNÍ: Nesnažte se hrát hru na serveru, kterej nemá zařízeném určitém datadisk nebo pokud vy nemáte požadovaný datadisk, protože by vám to vůbec nejelo.
Pokud se vám podaří nainstalovat si všechna ta DVD, tak se můžete vrhnout do stahování patchů, který jsou taky podmínkou hraní na serveru. Nebojte se, patce rozhodně zabírají míň, ale ta instalace taky chvilku zabere. Pokud tohle všechno splníte, můžete jít k druhému kroku.

W

2. Server
Pokud máte nainstalovanou hru, můžete si hledat vhodný hrací server- buďto oficiální(=placený) hrací server nebo normální)neplacený) server.
Oficiální server
-je tam hodně lidí
-nebývají tam lagy (tj., že se vám hra třeba na půl vteřiny i déle sekne,i když se pořád hýbete)
- nebývají tam tak častý pády, třeba jednou za 3 měsíce a za takovej den dva to nahodí
- vaše postavy jsou uloženy a neztratí se
- platí se od 500Kč nahoru za jeden herní účet na kterým můžete mít asi 8 postav, ale nepočítejte s tím, že si s kamarády zařídíte společném účet(jeden učet= jeden hráč online)

Normální server
- podle známosti serveru se může počet lidí pohybovat mezi třeba 15-3000 lidí
- bývají tu lagy, ale zase to závidí na vytíženosti serveru a na schopnosti GM(game master-ti co to řídí)
- s pády je to taky na každým serveru jinak. Já jsem třeba na anthorce a tam to kdysi padalo tolik, že jsem chtěla odejít. Nakonec se to ale zlepšilo a padne to asi tak jednou za dva dny a do pár minut zase všechno naskočí
-postavy se ukládají při každým odhlášení jenom některý servery si svoje postavy ukládají i jinde, než na netu. Na netu totiž může dojít k tzv. VIPE= vymazání vašich postav a to nenávratně(většinou) a to dokáže naštvat.
- výhodou tohohle serveru je, že za něj nic neplatíte, jenom tu musíte počítat třeba s lagy atd., ale komu by se chtělo každém měsíc platit XP

V dalším infu: seznam dobrých serverů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama