I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Pozdě, ale přece

19. března 2010 v 13:38 | Avelion |  Novinky
Sylvanas ve tmě

Tak nějak se mi poslední dobou nechtělo nic dělat jak na mém prvním blogu, tak na tomhle a výsledkem je, že sem se dokopala alespoň k napsání tohohle.
Trochu jsem změnila názor, co týče vydávání knížek ze série Warcraft, které se dají stáhnout na netu. Napadlo mě, že bude lepší neprovokovat vydavatelství a raději sem dám jenom odkazy ke stažení. Pokud by vám to nešlo stáhnout tak se mi ozvěte a já to spravím.
Soundtracky sem ale ke stažení dám, to jim snad vadit nebude ;-D
Doufám, že si někdy udělám i čas na to, přidat sem něco doma a ne pořád se snažit vyexpit si svoje postavy,což se mi mimochodem moc nedaří, když mě z toho vytrhne třeba nahodilej nápad, mít Explore Eversong woods XD. Momentálně se snažím expit si novou postavu jménem Holyhunter, což je Draeneika a classu snad poznáte podle jména. Pokud vám to jméno někdy příjde na mysl později, pokud budete číst moje povídky které se chystám psát, tak se nedivte, protože mám vymyšlenou už část příběhu, co by se mohla tak trochu hodit ke knížkám Warcraft, bohužel já neznám historii Warcraftu tak dobře, takže se to bude točit kolem neznámých postav, ale až se dokopu do toho, napsat první kapitolu, snad se vám to bude líbit. Mělo by to být dějem zasazený těsně před datadisk Catalysm-tj. před objevením černých draků.
Trochu jsem se zase zakecala, ale tak to bývá když už se rozhodnu něco sem přidat. Brzy sem dám další díly LFG a asi se začnu zajímat o trochu překladu "životopisů" postav z Warcraft, jelikož na wikipedii toho moc nenajdete, ale na wowwiki je o tom celá stránka XD v mnoha možných jazycích(česky napsaná část je jako vždy dost krátká, ale ono se moc lidem překládat nechce, když neumí dobře angličtinu. Ani mě se do toho moc nechce, ale od doby, co jsem objevila osudy Windrunnerovic rodinky (podle nich ten název blogu) ně celkem baví hledat historii a číst knížky o Warcraftu(dají se najít na www.fantomprint.cz)
Teď zrovna má vyjít knížka Zrod Hordy a tak se hrozně těším, jelikož dneska už by se snad dala sehnat v obchodě. Doufám, že brzy příjdou i další knížky XD
Tak já letím dělat neco užitečného a brzo sem začnu přidávat věci zatím z mého prvního blogu ;-D

PS: Taky bych tím chtěla poděkovat panu Netoličkovi, že ty knížky překládá, jinak bych se k nim v angličtině nikdy nedostala
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama