I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Duben 2010

Looking for group 1 2/3

16. dubna 2010 v 10:38 | Vereesa |  LFG
S trochu větším spožděním přidávm další díly. přidala bych je dřív, ale řešila jdem nefungující počítadlo a když jsem hledala další díly, vždycky jsem se začetla XD.


Upozornění!!!

12. dubna 2010 v 14:41 | Avelion |  Other
výstraha
výstraha
Takže:
 Tohle je takový menší upozornění pro všechny, co by pak chtěli kritizovat popis postav, nebo jejich historii. Pokud vím, sme všichni jenom lidi a děláme chyby. I já jich tu asi plno udělám a proto vás žádám, aby jste  mi nepsali komentáře s upomínkami přímo do článku, ale poslali mi je i s odkazem na článek jako vzkaz autorovi. Je sice možné, že na to nezareaguju hned, přece jenom se musím vždy dokopat k tomu, aby se odtáhla od WoWka, ale věci dám do pořádku.

 A proč tohle všechno??? Odpověď je celkem jednoduchá- nejsem žádnej expert přez angličtinu. Asi si říkáte, co to má co společnýcho s nedostatky v článcích, když stačí najít správné stánky, jako třeba wowwiki.cz a tam to jednoduše skopírovat. Problém je v tom, že o postavách na českých serverech toho moc nezjistíte a tak je lepší najít si to na anglických. Z toho vyplývá, že většinu znalostí mám z anglických serverů a z knížek, které si(pokud to už nestáhli z netu, ale myslím si že ne) můžete stáhnout pod obrázkem dané knížky. Bylo by sice jednoduché to vložit do překladače a dát sem výsledek, ale jestli je mezi vámi někdo, kdo rozumí tomu, co překladač vyplivne, tak ať si to tak čte. takže si prostě všechny ty příběhy vytisku a postupně je budu překládat po večerech.

Proto prosím všechny, kteří si budou chtít okopírovat tyhle články, ať to kopírují s odkazem na tenhle blog ;-D

Radím vám všem si přečíst nějakou z těch knížek, nebo rovnou všechny, ale v pořadí, jak jsou ram dávány, jelikož některé na sebe navazují a ten, kdoby četl třeba Kruh nenávisti ještě před Posledním strážcem, nebo válku prastarých před Dnem draka, tak by jste si vyzradili konec těch knížek a navíc by jste spoustě věcí vůbec nerozuměli, ani tomu, proč daná postava určitou věc dělá.

PS: Pokud v článku něco chybí, co není v tom původním anglickém, znamená to, že tenhle odstaveček má svůj vlastní článek, kterej budu překládat později
Děkuji za pochopení.