I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Servery

28. června 2010 v 11:17 | Avelion |  Info pro hráče
Trochu jsem se zpozdila s dalším infem, ale tak nějak jsem na to nejdřív neměla čas a pak prostě zapomněla. V tomhle druhém díle jsem  pro vás připravila seznam některých fun  i normálních (neplacených) serverů. Já sama mám zkušenosti "jenom" ze tří, takže vám toho o nich moc asi neřeknu, ale jelikož jsem dva z nich poznala opravdu dobře, tak u nich bedete mít i stručné info. U ostatních jenom název a adresu stránky.
Většina z nich bude asi slovensky, takže se nelekněte.

ancestors     http://wow.ancestors.sk/

Anglamenn   http://anglamenn.twse.cz/

World of Mira    http://3server.cz/wow3server/rozcestnik/

Vendeta    http://www.vendetta-online.eu/

Narnias a Sargeras   http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/

Kagul   http://kalgul.eu/

Spojka   http://wow.spojka.org/


Mystiq.org
Tak tohle je první server, na kterým jsem začala hrát. Popravdě nevím, jaký to tam je teď, ale když jsem odtamtud odcházela, tak to bylo úplně hrozný. Byl tam lagy a pády  hrozně často a zažila jsem tam dokonce i wipe. Ale byl to můj první server, kde jsem měla i přátele i skvělou gildu LionMane. Tam jsem taky potkala Zejera jednoho krásného slunného odpoledne jsme si ve Stormwindské katedrále řekli, že spolu budeme, dokud nás wipe nerozdělí . Pro ty, co to nepochopili tohle byla svatba XD
Bohužel wipe přišlo a já i s bráškou jsme přestoupili na jinej server, takže jak to bylo dál, to už teď vážně nevím.
Podle všeho se pak mystik spojil ještě s nějakým dalším serverem a teď vypadá celkem dost dobře. Kdysi to bývala ruina před krachem, ale teď je to mnohem lepší. Dokonce mají i svoji písničku( :-DD) na YT a  to je něco, co jen tak neslyšíte XD. Jenom místo "miliony příběhů a Mystiq.cz" by tam měli zpívat "asi stovka příběhů a mystiq.cz"

www.mystiq.org


Twinstar
Na tenhle server jsem přestoupili s bráškou jenom jako na přestupní stanici, dokud si nenajdeme novej server. Vlastně tam po wipe utekla půlka Mystiku, protože jim někdo nakecal, že to tam je nejlepší. Sice se tenhle server umisťuje mezi nejlepším, ale nejsou tam takový srandy. Navíc ho už používám jenom jak náhradu, když se něco mění, nebo opravuje na anthorce.Anthoria
Tak takhle se jmenuje server, na kterým trávím(zatím) svůj 71. level. Mezi všemi servery, na kterých jsem byla je to tu asi nejlepší. Online bývá kolem 1800 lidí a na lfg se živě kecá.
Mínusem je, že ti co by se měli o server starat se mezi sebou nepohodnou. Lépe řečeno nepohodnou se s nejznámějším GMkem, což je Calusari. Pokud se chcete vyhnout problémům, tak mu nikdy nic nepište. Já se ho jednou zeptala, jestli je holka, nebo kluk a on aby nemusel odpovídat raději shodil server :-P Dokonce se i pohádal nějakým GM, co se staralo o chod serveru. Fakt je to blbec a jestli tohle právě čteš Calusari, tak si to konečně uvědom.
Dalším mínusem jsou pády. Nikdy nevíte, jak vám to dopadne. Buďto to spadne jednou, dvakrát, a nebo to bude padat tak hodinu i víc. Já to dělám ta, že jakmile mi to padne potřetí za 10 minut, tak jdu offline. Stejně by tam byly hrozný lagy.
To, že se tady kecá na LFG je velkým pluskem. Jsou tu někteří hodně známí kecálci, jako třeba Kempino, kterýho zná celý server. Já tam taky ráda kecám, jakmile je nějaký dobrý téma. Jenom pokud chcete mluvit, tak pozor na Caps Lock- dostali by jste totiž mute nejmíň na hodinu a když pak nemůžete nic dělat, tak je to nuda. Dobrým zvykem všech hráčů na Anthorii je dobře znát film Rrrr. Když si najednou n LFG přečtěte asi 20x napsaný "Drž hubu!", tak to neznamená slovní rvačku, ale to, že někod řekl "Začíná noc".

www.anthoria.net


PS: Dobrá rada pro všechny, co nechtějí perma IP ban- nepojmenovávejte si postavu Ikaris. Tenhle hacker byl sice milej, ale lidem se moc nelíbilo, když měnil hru a tak tohle jméno není to nejlepší.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bogardanka Bogardanka | Web | 6. června 2014 v 7:01 | Reagovat

Ja som na Twinstare, a ak zoženieš lamy sranda je všade :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama