I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Leden 2011

Obamův achievment

3. ledna 2011 v 13:48 | Vereesa |  Funny picty
lol
A koukněte se na boku na ty Questy, to je mazec XD

Krátký posmrtný život

3. ledna 2011 v 12:19 | Avelion |  Other
spirit healer
Jak asi mnoho z vás ví, posmrtný život ve wowku by se dal shrnout na to, že prostě běžíte ke své mrtvole se ressnout, nebo v případě, že vás pořád někdo reskiluje, tak se oživíte hned u spirit healera.
Často se může stát nekterá z techhle blbostí:
- Jste skoro u mrtvoly, nevidíte moba co vás zabil a hned po ressnutí vás zabije znova. Často se to stává low levelům, co lezou kam nemají.
- Stejnej případ- jste u mrtvoly a zabil vás rogue, který vás okamžitě hodí zase do stunu a v době, kdy se nemůžete hýbat vás zabije- Tohle fakt naštve.
- Jedna z fakt blbých věcí- Po třetím zabití nečekáte na ressnutí pár desítek vteřin, ale dvě minuty. tohle dokáže naštvat každýho, kdo byl někým opakovaně zabíjen a vidí tam toho blba sedět a čakat, až se oživí. Fakt blbý...
- Asi nejhorší věc v posrtném životě ve wowku je, když vám zmizí spirit healer nebo jste umřeli někde, kam se nedostanete s duchem(díra/smrt ve výšce). Pak pomáhalo jedině  napsat .ar a doufat, že tam už bude někdo, kdo vás ressne. Pokud ne, tak zkuste napsat GM nebo restartnout pozici postavy(nwm, jestli to jde na všech serverech). A pokud vám ani tohle nepomůže tak fakt nwm.

Většinou se ale ressnete celkem brzo a při čekání ty dvě minuty si můžete krásne poslouchat písničku, co tam hraje nebo sledovat tu spirálu co se po vaší smrti objeví na obloze.
A nakonec písnička pro ty, co taky nesnáší, když vás někdo pořád zabíjí-