I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Duben 2011

Vitamínoví Dreanei

27. dubna 2011 v 8:14 | Avelion |  Other


Abych to trochu ujasnila- všichni víme, že máme v krvi hemoglobin a taky krev červené barvy. Tak je to také u většiny ras Warcraftu. Až na démony a Dreanei. Démoni mají, jak by se dalo už čekat, krev zelenou nebo občas černou a kam dopadne, tam 10 let nic neroste.
Oproti tomu Draenei mají krev modré barvy a (jak poznamenal Durotan v knize Zrod hordy) má sladkou chuť. Možná se budetě divit, ale jediná věc, která je tam jinak je, že místo železa mají ve svém "hemoglobinu" prý navázaný kobalt. to by možná nebylo tak divné, kdyby hooodně podobná molekula nebyl kobalamin. třeba si říkáte, no co, prostě jim přenáší kyslík kobalamin a ne hemoglobin, ale je tady jeden malej problém- kobalamin je vitamín. Přesněji vitamín B12. nevím přesně, jak by mohlo tělo draenei fungovat, ale rozhodně by díky tomuhle mohli prodávat svoji krev jako doplněk stravy. Jak jinak si asi na tomhle světě doplnit vitamíny

PS: je tu ještě možnost, že mají v krvi misto hemoglobinu hemocyanin, kde je měď, ale moc víc toho o Draenei nevím.

Výroba postavy

12. dubna 2011 v 19:01 | Avelion |  Info pro hráče
Tak tentokrát budu doufat, že se mi u videa na Yt nebudou objevovat objevovat ty debolní komentáře o tom, kolik informací mi tam chybí. Taky tam tentokráz celkem často koktám, tak se nedivte těm kecům. Snad to půjde i trochu líp slyšet a pokusím se pořídit si i lepší mikrofon pro lepší kvalitu zvuku.
PS: stejně si to zase dost zesilte