I hate resorting to violence! -Jaina Proudmoore

Červen 2011

A Nozdormu by vám nestačil???

9. června 2011 v 13:42 | Avelion |  Other


Cestovat časem ve světě, kde by se vaším příchodem dal někomu zachránit život by bylo super. Horší to už je, když by se vaším nedorovolným přičiněním podařilo zvrátit výsledek války s děmony v jejich prospěch. Ti co četli válku prastarých už jistě ví o čem mluvím.Vzhledem k tomu, že tohle píšu jako článek na Téma týdne, tak vám to trochu osvětlím:

Ve světě Warcraftu je tím jediným, co vás může dostat do jiné doby některý člen bronzové dračí letky. Pořád nechápete??? Tak to vezmeme popořadě:
Rudá letka-Alexstrasza- dárkyně života
Zelená letka- Ysera- Ta ze sna
Černá letka- Neltharion(Deathwing)- (původně) strážce země
Modrá letka-Malygos- strážce magie
...a kdo tu chybí???
Bronzová letka- Nozdormu- čas samotný
Tohle snad už musí poznat každý. Nozdormu je aspektem času, ale přesto nemůže jen tak zasahovat do historie. Ale příjde mi trochu divný, že pokud vejdete do některého z dungeonů v Caverns of time, vždycky když vás to zavede do minulosti, tak je tam někdo z jeho dračí letky. Nestačilo by teda jenom počkat na některého bronzového draka a svést se s ním??? Na co vyrábět složité stroje času, když by o vačí cestě a o jejích dopadech Nozdormu věděl ještě před tím, než se vůbec rozhodnete ten stroj vymyslet.
Pokud už nutně potřebujete cestovat časem, tak se Nozdormu zeptejte- třeba vás taky hodí 10 000 let do minulosti jako hodil Rhonina a Krasa XD

PS: pozor na potkávání sama sebe